Zdravotnická zařízení financujeme přes 25 let
Poskytujeme úvěr a leasing pro lékařské ordinace a laboratoře různých odborností a na širokou škálu účelů.
Slider

Kdo jsme

Jsme česká leasingová společnost fungující na trhu již od roku 1992.

Specializujeme se dlouhodobě na financování soukromých ordinací a laboratoří.

Pomáháme našim klientům financovat nákup, vybudování či rekonstrukci jejich vlastní ordinace či laboratoře a jejich průběžnou modernizaci novou zdravotnickou technikou.

Našim klientům financujeme také pořízení automobilů.

V rámci poskytnutí úvěru či leasingu zajišťujeme výhodné pojištění předmětů financování.

Za dobu našeho působení jsme uzavřeli přes 12 tisíc leasingových a úvěrových smluv a profinancovali našim klientům investice za více než 5 mld. Kč.

Zakládáme si na serióznosti a spolehlivosti a s klienty budujeme dlouhodobé a často velmi důvěrné obchodní vztahy.

Jednáme vstřícně a rychle.

Snažíme se poskytovat co nejvýhodnější finanční podmínky a klienty nezatěžovat zbytečnou administrativou.

Společníky firmy jsou čtyři fyzické osoby, které ve společnosti aktivně pracují a díky tomu jsme schopni být velice pružní v rozhodování. To našim klientům přináší jednoznačnou úsporu času stráveného jednáním s finančním partnerem a možnost sjednání individuálních podmínek.

Díky naší dlouhodobé specializaci na financování zdravotnických zařízení máme výhodu rozsáhlých zkušeností s jejich provozem, hospodařením a potřebami a na základě těchto znalostí nabízíme produkty odpovídající skutečným potřebám klientů.

Orientací na seriózní bonitní klientelu se nám daří minimalizovat rizika vyplývající z neplacení našich pohledávek a tím udržovat finanční stabilitu společnosti na velmi vysoké úrovni.

Mnohaletá historie naší společnosti, bonitní klientela a kvalitní portfolio pohledávek je garancí stabilního a trvalého finančního partnera pro naše klienty a obchodní partnery.

 

10 dobrých důvodů proč oslovit právě nás >>

 

Koho financujeme

Dlouhodobě se orientujeme na financování soukromých ordinací a laboratoří různých lékařských specializací.

Financujeme zavedená zdravotnická zařízení, ale specializujeme se také na financování pro začínající lékaře bez vlastní podnikatelské historie. A to jak na odkup stávající ordinace tak na vybudování nové ordinace.

Právě při financování nově vznikajících ordinací jsme díky naší dlouhodobé specializaci a rozsáhlým zkušenostem schopni připravit úvěrovou či leasingovou smlouvu s podmínkami, které maximálně vyhovují potřebám klientů.

 

Zaměřujeme se především na následující lékařské obory:

  • Stomatologické ordinace
  • Stomatologické laboratoře
  • Gynekologické ordinace
  • Oční ordinace
  • Kardiologické ordinace
  • Radiologické ordinace
  • Veterinární ordinace
  • Hematologické laboratoře
  • a další soukromé ordinace a laboratoře, které potřebují využít financování pro své podnikání ve formě úvěru a leasingu

 

Co financujeme

Z hlediska účelu financování jsme schopni našim klientům profinancovat vše, co potřebují pro vznik vlastního zdravotnického zařízení, jeho modernizaci a provoz.

 

Odkup fungující ordinace či laboratoře.

Častým případem v současné době je prodej ordinace stávajícím provozovatelem, který odchází do důchodu. Ordinace se prodávají ve formě prodeje podílu v s.r.o., které provozuje danou ordinaci a nebo ve formě prodeje závodu fyzické osoby. Možné jsou i jiné varianty a jejich kombinace. Pro všechny tyto případy máme připravené modely financování a jsme schopni úvěr poskytnout i zákazníkům bez jakékoli podnikatelské historie.

Vybudování nové ordinace či laboratoře.

U nás běžným účelem poskytnutí úvěru či leasingu je i komplexní vybudování nové ordinace a laboratoře v pronajatých či vlastních prostorách. Základem je v těchto případech financování potřebné zdravotnické techniky, ale také rekonstrukce prostor a další vybavení jako je nábytek, osvětlení, PC technika a spotřební materiál.

Rekonstrukce.

Jak vyplývá z předchozího našim klientům jsme schopni profinancovat také rekonstrukce jejich provozoven. Nejčastěji se tak děje v souvislosti s budováním nového zařízení, ale často financujeme rekonstrukce i stávajících ordinací.

Zdravotnické přístroje.

Poskytnutí úvěru či leasingu na zdravotnickou techniku je u nás nejběžnějším účelem financování ordinací a laboratoří. U nás nejčastěji financovanými zdravotnickými přístroji je následující zdravotnická technika:

Stomatologické/zubní soupravy
Intraorální rentgeny a radiovisiografie
Panoramatické rentgeny a 3D rentgeny či CBCT
Mikroskopy
CAD/CAM systémy do ordinací a do laboratoří (scannery, frézy)
Autoklávy
Další přístroje pro stomatologické ordinace a laboratoře
Ultrazvuky pro gynekologické, kardiologické, ortopedické a další ordinace, které je
k potřebují k diagnostice pacienta.
Oftalmologické přístroje jako jsou především autorefraktometry, perimetry, tonometry, pachymetry.
Gastroskopy a endoskopy
EKG
a další zdravotnická technika potřebná pro provoz ordinací a laboratoří.

Ostatní vybavení ordinace či laboratoře.

Kromě zdravotnické techniky financujeme také další hmotné vybavení ordinací a laboratoří jako je nábytek, klimatizace, osvětlovací a počítačová technika.

Spotřební materiál

V případě potřeby klienta umíme poskytnout také úvěr na nákup spotřební lékařského materiálu potřebného pro ošetření a léčbu pacientů.

Automobily

Pro naše klienty z řad soukromých zdravotnických pracovišť ale také pro naše obchodní partnery z řad dodavatelů zdravotnické techniky poskytujeme úvěr či leasing na nákup automobilů. Součástí financování automobilů je také pojištění, kde uplatňujeme maximální bonusy za bezeškodní průběh a maximální obchodní slevy, které lze. Našim klientům financujeme automobily nové i ojeté, kupované v autosalonu, v autobazaru, napřímo od stávajícího majitele, ale i dovezené ze zahraničí.

Další potřeby

Kromě výše uvedených možností financujeme našim klientům řadu dalších věcí, které potřebují. Nemusí se vždy jednat o financování potřeb pro provoz ordinace a laboratoře. Našim klientům, chceme pomáhat se vším, co život přinese.

 

Ceník služeb >>


Poskytujeme


Úvěr LeasingVyužijte i Vy

výhodné podmínky, zkušenosti, vstřícnost a pružnost
ve spojení s minimální administrativou


Získejte nabídku zde!


Můžete také


volat
VOLAT
739 475 837
241 483 330
prijet
PŘIJET
Ohradní 1424/2b
Praha 4