1
Zdravotnická zařízení financujeme přes 25 let
Poskytujeme úvěr a leasing pro lékařské ordinace a laboratoře různých odborností a na širokou škálu účelů.
1
Zdravotnická zařízení financujeme přes 25 let
Poskytujeme úvěr a leasing pro lékařské ordinace a laboratoře různých odborností a na širokou škálu účelů.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Kdo jsme

Jsme česká leasingová společnost fungující na trhu již od roku 1992.

Specializujeme se dlouhodobě na financování soukromých ordinací a laboratoří.

Pomáháme našim klientům financovat nákup, vybudování či rekonstrukci jejich vlastní ordinace či laboratoře a jejich průběžnou modernizaci novou zdravotnickou technikou.

Našim klientům financujeme také pořízení automobilů.

V rámci poskytnutí úvěru či leasingu zajišťujeme výhodné pojištění předmětů financování.

Za dobu našeho působení jsme uzavřeli přes 12 tisíc leasingových a úvěrových smluv a profinancovali našim klientům investice za více než 5 mld. Kč.

Zakládáme si na serióznosti a spolehlivosti a s klienty budujeme dlouhodobé a často velmi důvěrné obchodní vztahy.

Jednáme vstřícně a rychle.

Snažíme se poskytovat co nejvýhodnější finanční podmínky a klienty nezatěžovat zbytečnou administrativou.

Společníky firmy jsou čtyři fyzické osoby, které ve společnosti aktivně pracují a díky tomu jsme schopni být velice pružní v rozhodování. To našim klientům přináší jednoznačnou úsporu času stráveného jednáním s finančním partnerem a možnost sjednání individuálních podmínek.

Díky naší dlouhodobé specializaci na financování zdravotnických zařízení máme výhodu rozsáhlých zkušeností s jejich provozem, hospodařením a potřebami a na základě těchto znalostí nabízíme produkty odpovídající skutečným potřebám klientů.

Orientací na seriózní bonitní klientelu se nám daří minimalizovat rizika vyplývající z neplacení našich pohledávek a tím udržovat finanční stabilitu společnosti na velmi vysoké úrovni.

Mnohaletá historie naší společnosti, bonitní klientela a kvalitní portfolio pohledávek je garancí stabilního a trvalého finančního partnera pro naše klienty a obchodní partnery.

 

10 dobrých důvodů proč oslovit právě nás >>

 

Koho financujeme

Dlouhodobě se orientujeme na financování soukromých ordinací a laboratoří různých lékařských specializací.

Financujeme zavedená zdravotnická zařízení, ale specializujeme se také na financování pro začínající lékaře bez vlastní podnikatelské historie. A to jak na odkup stávající ordinace tak na vybudování nové ordinace.

Právě při financování nově vznikajících ordinací jsme díky naší dlouhodobé specializaci a rozsáhlým zkušenostem schopni připravit úvěrovou či leasingovou smlouvu s podmínkami, které maximálně vyhovují potřebám klientů.

 

Zaměřujeme se především na následující lékařské obory:

  • Stomatologické ordinace
  • Stomatologické laboratoře
  • Gynekologické ordinace
  • Oční ordinace
  • Kardiologické ordinace
  • Radiologické ordinace
  • Veterinární ordinace
  • Hematologické laboratoře
  • a další soukromé ordinace a laboratoře, které potřebují využít financování pro své podnikání ve formě úvěru a leasingu

 

Co financujeme

Z hlediska účelu financování jsme schopni našim klientům profinancovat vše, co potřebují pro vznik vlastního zdravotnického zařízení, jeho modernizaci a provoz.

 

Odkup fungující ordinace či laboratoře.

Častým případem v současné době je prodej ordinace stávajícím provozovatelem, který odchází do důchodu. Ordinace se prodávají ve formě prodeje podílu v s.r.o., které provozuje danou ordinaci a nebo ve formě prodeje závodu fyzické osoby. Možné jsou i jiné varianty a jejich kombinace. Pro všechny tyto případy máme připravené modely financování a jsme schopni úvěr poskytnout i zákazníkům bez jakékoli podnikatelské historie.

Vybudování nové ordinace či laboratoře.

U nás běžným účelem poskytnutí úvěru či leasingu je i komplexní vybudování nové ordinace a laboratoře v pronajatých či vlastních prostorách. Základem je v těchto případech financování potřebné zdravotnické techniky, ale také rekonstrukce prostor a další vybavení jako je nábytek, osvětlení, PC technika a spotřební materiál.

Rekonstrukce.

Jak vyplývá z předchozího našim klientům jsme schopni profinancovat také rekonstrukce jejich provozoven. Nejčastěji se tak děje v souvislosti s budováním nového zařízení, ale často financujeme rekonstrukce i stávajících ordinací.

Zdravotnické přístroje.

Poskytnutí úvěru či leasingu na zdravotnickou techniku je u nás nejběžnějším účelem financování ordinací a laboratoří. U nás nejčastěji financovanými zdravotnickými přístroji je následující zdravotnická technika:

Stomatologické/zubní soupravy
Intraorální rentgeny a radiovisiografie
Panoramatické rentgeny a 3D rentgeny či CBCT
Mikroskopy
CAD/CAM systémy do ordinací a do laboratoří (scannery, frézy)
Autoklávy
Další přístroje pro stomatologické ordinace a laboratoře
Ultrazvuky pro gynekologické, kardiologické, ortopedické a další ordinace, které je
k potřebují k diagnostice pacienta.
Oftalmologické přístroje jako jsou především autorefraktometry, perimetry, tonometry, pachymetry.
Gastroskopy a endoskopy
EKG
a další zdravotnická technika potřebná pro provoz ordinací a laboratoří.

Ostatní vybavení ordinace či laboratoře.

Kromě zdravotnické techniky financujeme také další hmotné vybavení ordinací a laboratoří jako je nábytek, klimatizace, osvětlovací a počítačová technika.

Spotřební materiál

V případě potřeby klienta umíme poskytnout také úvěr na nákup spotřební lékařského materiálu potřebného pro ošetření a léčbu pacientů.

Automobily

Pro naše klienty z řad soukromých zdravotnických pracovišť ale také pro naše obchodní partnery z řad dodavatelů zdravotnické techniky poskytujeme úvěr či leasing na nákup automobilů. Součástí financování automobilů je také pojištění, kde uplatňujeme maximální bonusy za bezeškodní průběh a maximální obchodní slevy, které lze. Našim klientům financujeme automobily nové i ojeté, kupované v autosalonu, v autobazaru, napřímo od stávajícího majitele, ale i dovezené ze zahraničí.

Další potřeby

Kromě výše uvedených možností financujeme našim klientům řadu dalších věcí, které potřebují. Nemusí se vždy jednat o financování potřeb pro provoz ordinace a laboratoře. Našim klientům, chceme pomáhat se vším, co život přinese.

 

Ceník služeb >>

Die Vorteile von virtuellen Spielen.
Die Zahl der Fans von virtuellen Sportwetten steigt täglich. Die schnell wachsende Popularität dieser Art von Glücksspielunterhaltung wird durch die folgenden Vorteile und qualitativen Vorteile erklärt:

– die Möglichkeit, Sportwettkämpfe im „Non-Stop“ -Modus rund um die Uhr anzuzeigen und Wetten zu tätigen;
hohe Geschwindigkeiten von Ereignissen – es reicht für einen Spieler, eine Wette auf esportswettenz.com zu tätigen, und schon nach wenigen Minuten kennt er das Ergebnis des Ereignisses (die durchschnittliche Spielzeit überschreitet nicht eine Viertelstunde);
-das völlige Fehlen des Risikos von Betrug, Rechtsfehlern und „vertraglichen Auseinandersetzungen“, das bei vielen echten Zusammenkünften oft ein entscheidender Faktor ist;
– Wetten machen, der Spieler beobachtet tatsächlich die Arbeit eines zu 100% ehrlichen, objektiven und objektiven Computerprogramms, dessen Basis die Wahrscheinlichkeitstheorie ist. Daher ist das Ergebnis nicht vorhersagbar – und es wird, wie oben erwähnt, weder der menschliche Faktor noch andere Fremdobjekte (z. B. schlechtes Wetter usw.) beeinträchtigt.


Poskytujeme


Úvěr LeasingVyužijte i Vy

výhodné podmínky, zkušenosti, vstřícnost a pružnost
ve spojení s minimální administrativou


Získejte nabídku zde!


Můžete také


volat
VOLAT
739 475 837
241 483 330
prijet
PŘIJET
Ohradní 1424/2b
Praha 4